Damat Markası Kimin?

DS Damat Türk mü?

Erkek giyiminin pazar lideri D’S Damat, 2002 yılında geniş kitlelere kalite ve konforu sunmak üzere kuruldu. Kumaş seçimleri, dikiş, kalıp ve tasarımları ile kendi ligini yaratmış olan D’S Damat koleksiyonları %100 yerli yüksek kalitede kumaşlar ile Türkiye’de üretiliyor.

Süleyman Orakçıoğlu aslen nereli?

Elazığ doğumlu Süleyman Nazif Orakçıoğlu, 2 erkek çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Atatürk Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra 1986 yılında kardeşi Halidun Orakçıoğlu ile birlikte ORKA Tekstil Sanayi ve Turizm Ticaret A.Ş.’yi kurdu.

Damat Tween hangi ülkelerde var?

ORKA bünyesinde yer alan Tween ‘in İspanya, Hindistan, Dubai, Ukrayna, Lübnan ve bunun gibi birçok yerde mağazası, Londra, Moskova ve Benelüx’de showroom’u bulunmaktadır.

Damat mı DS Damat mı?

Damat – Tween ve ADV markaları ile bilinen Orka Grup, D’S Damat adlı yeni bir marka yarattı. Erkek giyimindeki temel ihtiyaçları, uygun fiyata satmayı hedefleyen markanın ilkbahar-yaz koleksiyonu 700 parçadan oluşuyor. Yerine iki yeni marka yarattı. Biri D’S Damat diğeri ise Damat – Tween ADV Outlet.

DS Damat kaç mağazası var?

Damat, Tween ve D’s Damat ‘ın Türkiye ve yurtdışında 400 mağazası bulunuyor.

Süleyman Orakçıoğlu ilk eşi kim?

Erkek giyim markaları Damat ve Tween’i bünyesinde bulunduran Orka Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu eski haber spikeri Ahu Tanrıkulu ile Şubat 2011’de evlenmişti. Atölyesi’ni kuran Ahu Orakçıoğlu, Beykoz Konakları’ndaki iki katlı villalarının kapısını All Decor dergisine açtı.

You might be interested:  Ds Damat Kargom Nerede?

Damat sahibi kim?

D’S Damat, Damat ve Tween markalarının sahibi ve Orka Tekstil’in kurucusu Süleyman Orakçıoğlu’dur.

Orka Holding ne iş yapar?

Orka Holding, 1986 yılında Damat markasıyla erkek hazır giyim sektörüne adım attığı günden bugüne, %100 Türk sermayesi ile kendi markalarını yaratmış, modayı bir yaşam biçimine dönüştürerek erkek modasının merkezi konumuna yerleşmiş, 2012 yılında hayata geçirdiği yabancı ortaklık anlaşmasıyla da global holding yapısına

Takım elbisenin içinde ne var?

Kesilmiş ve kumaş, iki veya üç parçalı, tek veya çift göğüslü, çeşitli aksesuarlara ek olarak değişebilir. İki parçalı bir takım elbise bir ceket ve pantolonlara sahiptir, üç parçalı bir takım elbise bir yelek ekler. Şapka, trilbi, fötr şapka, fıskiye veya düz şapka gibi yaygın bir aksesuardır.

Tween hangi marka?

ORKA Group uluslararası markası Tween, Dünya modası ile aynı anda Esma Sultan’da gerçekleştirdiği Sonbahar Kış 0910 defilesinde ilk kez Tween Bayan koleksiyonunu tanıttı.

Istanbulda damatlık nereden alınır?

İstanbul ‘da Damatlık Nereden Alınır?

  • Altınyıldız. İstanbul ‘da damatlık satın alabileceğiniz yerler arasında bulunan Altınyıldız; smokin, takım elbise ve aksesuarlar gibi birçok seçeneği damat adaylarına sunuyor.
  • Beymen.
  • Network.
  • Ramsey.
  • Muzaffer Çaha.
  • Ferruh Karakaşlı
  • Şinasi Günaydın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector