Okuyucular soruyor: Ds Damat Ds Ne Demek?

DS Damat marka mi?

Damat -Tween ve ADV markaları ile bilinen Orka Grup, D’S Damat adlı yeni bir marka yarattı. Erkek giyimindeki temel ihtiyaçları, uygun fiyata satmayı hedefleyen markanın ilkbahar-yaz koleksiyonu 700 parçadan oluşuyor.

DS Damat hangi şirket?

D’S Damat, Damat ve Tween markalarının sahibi ve Orka Tekstil’in kurucusu Süleyman Orakçıoğlu’dur. Süleyman Orakçıoğlu (Elazığ), Damat, Tween ve D’S Damat Markalarını barındıran Orka Tekstil’i kuran Türk iş adamı.

DS Damat hangi kargo ile çalışıyor?

Siparişiniz MNG Kargo ile tarafınıza gönderilecektir.

DS Damat kaç mağazası var?

Damat, Tween ve D’s Damat ‘ın Türkiye ve yurtdışında 400 mağazası bulunuyor.

Orka Holding hangi marka?

%100 Türk sermayesi ile kendi markalarını yaratan ORKA Group, Osmanbey’de DAMAT markası ile erkek hazır giyim ve tekstil sektörüne adım attı.

Damat Tween hangi ülkenin?

Damat Tween Hakkında Bilgi Tüm dünya tarafından tanınmış, yaşam tarzını yansıtan markalar olan Damat ve Tween, ülkemiz olan Türkiye’de tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Süleyman Orakçıoğlu nereli?

Elazığ doğumlu Süleyman Nazif Orakçıoğlu, 2 erkek çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Atatürk Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra 1986 yılında kardeşi Halidun Orakçıoğlu ile birlikte ORKA Tekstil Sanayi ve Turizm Ticaret A.Ş.’yi kurdu.

Kübra Orakçıoğlu kimdir?

Kübra Orakçıoğlu Kİmdİr? İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nü 2010 yılında tamamlayan Kübra ORAKÇIOĞLU KAZAN, 2011 yılında SUNY New Paltz’dan iyi bir derece ile mezun oldu. Yeni Dünya İş kadınları Platformu’nda da kadınların iş hayatında aktif olmalarına yardımcı olmaya çalışmaktadır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Damat Ferit Nerede Öldü?

Orka Holding Genel müdür?

Tolga PARMAKSIZ – General Manager – Orka Holding – Damat / Tween / D’S | LinkedIn.

DS Damat sipariş kaç günde gelir?

dsdamat.com alışveriş sitemize üye girişi yaptıktan sonra “Siparişlerim” bölümünden siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Siparişleriniz 3-4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector