FAQ: Atatürk Arboretumu Düğün Çekimi Ne Kadar?

Atatürk Arboretum giriş ücreti ne kadar?

Atatürk Arboretumu giriş ücreti, hafta içi ve hafta sonuna göre fiyat değişkenliği gösteriyor. 2021 yılı Atatürk Arboretumu giriş ücreti hafta içi: Tam: 7.50 TL. Öğrenci: 2.50 TL.

Atatürk Arboretumu fotoğraf çekmek yasak mı?

Ziyaret Kuralları: Su ve çocuk maması hariç her türlü yiyecek, alkollü ve alkolsüz içecek, evcil hayvan, tripod, bisiklet, top, uçurtma, balon, konfeti ve diğer açık alanlarda oynanabilen oyun ve oyuncaklar, profesyonel fotoğraf çekimi yapılabilecek her türlü ekipman ve kostüm girişi yasak.

Istanbul’da dış çekim nerelerde yapılır?

Harika Dış Çekimler Yapabileceğiniz İstanbul ‘da Bulunan Birbirinden Güzel 10 Yer

 1. Yıldız Parkı
 2. Fenerbahçe Parkı
 3. 3. Rahmi Koç Müzesi.
 4. Emirgan Korusu.
 5. Haydarpaşa Garı
 6. Kuzguncuk (Renkli Evler)
 7. 7. Boğaz Sahil Boyu.
 8. 8. Atatürk Arboretumu.

Dış mekan fotoğraf çekimi ne kadar?

Dış mekân düğün fotoğraflarının fiyatları fotoğrafçıdan fotoğrafçıya ve konseptten konsepte değişmektedir. En fazla tercih edilen konseptler arasında 2 saatlik dış mekân çekimi yer almaktadır. Genellikle bu tarz bir dış mekân fotoğraf çekiminin maliyeti 750 TL ve 2.500 TL aralığındadır.

Atatürk Arboretumu kimlere ücretsiz?

Önemli Atatürk Arboretumu için giriş ücretleri hafta içi ve hafta sonu olarak değişkenlik göstermektedir. Hafta sonları yetişkinler için giriş ücreti 20 TL, öğrenciler için 7,5 TL’dir. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi öğrencilerine de tamamen ücretsiz fakat öğrenci kimliğinizin yanınızda olması gerekiyor.

You might be interested:  Sık sorulan: Mevlitli Düğün Nasıl Olur?

Atatürk Arboretumunda piknik yapılır mı?

Atatürk Arboretumu ‘na yiyecek içecek sokmak kesinlikle yasak. Bu yüzden orada harika bir piknik yapma hayaliniz varsa üzülerek kötü haberi verelim. Çünkü böyle harika bir doğa ortamında piknik fikri bizim de ilk aklımıza gelenlerden ve acayip cezbedici.

Giriş ücreti Atatürk Arboretumu nerede?

Atatürk Arboretumu giriş ücreti hafta içi yetişkin 7,50 TL, öğrenci 2,50 TL’dir. Hafta sonu ise yetişkin 20,00 TL, öğrenci 7,50 TL’dir. Covid süresince maskesiz giriş yasaktır. Ücretler hafta içi ve hafta sonu için farklılık göstermekte.

Arboretum hangi günler açık?

Atatürk Arboretumu Ziyaret Saatleri 2021 Atatürk Arboretumu ziyaret saatleri sabah 8:30 ile akşam 17:00 arasındadır. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri de gezebilirsiniz. Haftada bir gün olmak üzere, Pazartesi günleri kapalıdır.

Emirgan Korusu dış çekim ücretli mi?

Emirgan korusunda Pembe Köşk, Sarı Köşk, Beyaz Köşk 3 adet köşk bulunmaktadır. Köşklerin içinde çekim yapılabilmesi için işletme sahibi Beltur’a 1500 TL ödenmesi gerekiyor ancak dışarıda çekim ücretsiz. Koruda çekim yapılabilecek en iyi zamanlardan birisi Lale Festivali zamanıdır.

Istanbul çekim platosu nerede?

İstanbul Çekim Platosu, Beykoz ilçesinde bulunan ve düğün&nişan fotoğrafları/videoları için birbirinden muhteşem konseptler, wedding tak’lar, ışıltılı dekorlar ve doğal botanik bahçesiyle evlenecek tüm çiftler için tüm zamanların en iyi deneyimleri sunmak adına oluşturulmuş özel bir işletmedir.

Nişan fotoğrafı nerede çekilir?

İstanbul’da Düğün Nişan Sünnet Mezuniyet Kişisel Fotoğraf Çekimi İçin Diğer Mekanlar

 • Yıldız Parkı
 • Ortaköy Cami.
 • Atatürk Arboretumu.
 • Emirgan Korusu.
 • Kapalıçarşı
 • Kız Kulesi.
 • Ayasofya Müzesi.
 • Beyazıt Kulesi.

Istanbul’da düğün fotoğrafları nerede çekilir?

İstanbul ‘da dış mekan düğün fotoğrafı için en iyi 13 yer

 • Belgrad Ormanları 2/13.
 • Boğaz Sahil Hattı 3/13.
 • Emirgan Korusu. 4/13.
 • Fenerbahçe Parkı 5/13.
 • Hidiv Kasrı 6/13.
 • Kuzguncuk. 7/13.
 • Mihrabat Korusu. 8/13.
 • Miniatürk. 9/13.
You might be interested:  Hızlı Cevap: Kiralık Aşk Düğün Mekanı?

Düğün çekimi kaç TL?

Genel olarak 2 saat süren dış mekan çekimleri, katalog ve portre çekimi üzerinden çalışmalar düğün günü ya da düğünden birkaç gün önce yapılabilmektedir. Genel olarak dış çekimler üzerinden bu fiyat 1250 TL ile 1750 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Dış çekim düğünden önce mi sonra mı?

Genelde düğünden 1 hafta önce saç ve makyaj provası yapıldığı gün tercih edilen veya edilmesi gereken bir fotoğraf çekimidir. + Düğün bittiğinde tekrar gelinlik ve damatlık giymeyecek olmak çiftlere makul gelmektedir. + Tabi düğün sonrası ekstradan kuaför parası vermekten de kurtulabilirsiniz.

Drone çekimi ne kadar?

15 dakikalık kurgu ve montajsız çekim 200₺ 5 dakika uzunluğunda kullanıma hazır tanıtım filmi 800₺ Standart kurgu ve montaj dahil 10 dakikalık drone videosu 400₺

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector