Hızlı Cevap: Sinem Kobal Düğün Ne Zaman?

Imirzalıoğlu kiminle evli?

SELENA DİZİSİ İLE EN SEVİLEN OLDU 5 Şubat 2010’da Romantik Komedi filminde “Didem” karakterini canlandırdı. 14 Şubat 2013’te ise Romantik Komedi 2 vizyona girdi, bu filmde Kobal aynı rolü tekrarladı. 14 Mayıs 2016 tarihinde oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile evlendi.

Sinem Kobal kiminle evlendi?

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bugün Ayvalık Cunda Adası’nda evleniyor. Düğün öncesi son hazırlıklarla ilgilenen ünlü çift, basının görüntü almasına engel olmak için otelin çevresini brandayla kapattırdı.

Sinem Kobal Arda turandan ayrıldıktan sonra kiminle birlikte oldu?

Sinem Kobal Arda Turan ayrılığının ardından Kobal, kısa bir süre İbrahim Çelikkol ile birlikte olsa da bu ilişki uzun sürmemişti. Kobal ‘ın kalbi boştu yani anlayacağınız. Yakışıklı oyuncumuz Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal ‘ın adının birlikte anılması ise magazin gündemine adeta bomba gibi düşmüştü o dönem.

Kenan İmirzalıoğlu evli mi bekar mı?

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, bu akşam Ayvalık Cunda Adası’nda evlendi

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu kaç yılında evlendi?

Sinem Kobal, 2016 yılında oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile hayatını birleştirdi. Çiftin 21 Ekim 2020 yılında bir kız çocukları oldu.

Kenan İmirzalıoğlu ne zaman evlenecek?

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun altı aylık kızları Lalin, ilk kez Tarabya’da görüntülendi. Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre; çift, havanın sıcak olması nedeniyle arkadaşlarının teknesiyle Boğaz keyfi yaptı.

You might be interested:  Düğün Davetiyesi Nasıl Yazılır?

Sinem Kobalın eşi kimdir?

Sihirli Annem ve Selena dizileri ile tanınan ve sevilen oyuncu Gizem Güven 26 yaşında futbolcu Caner Turp ile evlendi. Uzun süre birlikte olan ve nikah masasına oturan çiftin hayatı merak edildi.

Kenan İmirzalıoğlu kiminle?

Mutlu bir evliliklerinden ziyade örnek bir çift olmalarıyla birlikte de sosyal medyanın dilinden düşmeyen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, 2016 yılında dünya evine girmiş ve Ekim ayında kızları Lalin’i kucaklarına almışlardı.

Sinem Kobal doğum yaptı mı?

Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi Sinem Kobal, 21 Ekim’de kızları Lalin’i normal doğumla dünyaya getirmişti. Eşi Kenan İmirzalıoğlu ile ilk bebeğini 18 gün önce kucağına alan Sinem Kobal, doğumdan sonra sosyal medyadan ilk paylaşımını yaptı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun çocuğu doğdu mu?

Kim Milyoner Olmak İster programının sempatik sunucusu Kenan İmirzalıoğlu ile eşi Sinem Kobal’ın bebekleri dünyaya geldi. 2016 yılında evlenen çiftin bir kız çocuğu oldu.

Cansu Dere Kenan İmirzalıoğlu neden ayrıldı?

Önce Dere ile Ezel’deki rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu ‘nun arasındaki yakınlaşmanın buna neden olduğu ileri sürüldü. Bir başka iddia da Dere ‘nin aşırı kıskançlığıyla Yılmaz’ı canından bezdirdiği yolundaydı.. Yılmaz “Bu kez kesin ayrıldık” diyerek son noktayı koydu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector