Okuyucular soruyor: Sinem Kobal Düğün Nerede?

Imirzalıoğlu nerede evlendi?

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, bu akşam Ayvalık Cunda Adası’nda evlendi

Imirzalıoğlu kiminle evli?

SELENA DİZİSİ İLE EN SEVİLEN OLDU 5 Şubat 2010’da Romantik Komedi filminde “Didem” karakterini canlandırdı. 14 Şubat 2013’te ise Romantik Komedi 2 vizyona girdi, bu filmde Kobal aynı rolü tekrarladı. 14 Mayıs 2016 tarihinde oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile evlendi.

Sinem Kobal düğünü hangi otelde oldu?

SİNEM Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bugün nikâh masasına oturacak. Ünlü çift, hazırlıklarla ilgilenmek için birkaç gün öncesinden düğünün yapılacağı Ayvalık Cunda Adası’na gitti. Önceki gün törenin yapılacağı Ortunç Otel ‘de görüntülenen Kobal ve İmirzalıoğlu, hazırlıklarla yakından ilgilendi.

Kenan İmirzalıoğlu kiminle evli çocuğu var mı?

32 yaşındaki oyuncu Sinem Kobal’ın 4 aylık hamile olduğu ve bir kız çocuğu beklediği haberleri magazin basınının gündemi oldu. Bu mutlu haberi doğrulayan eşi Kenan İmirzalıoğlu hamilelik sürecinin çok iyi geçtiğini ve eşi Sinem Kobal’ın çok iyi olduğunu müjdeledi. Sinem Kobal’ın son instagram paylaşımı ise olay oldu.

Sinem Kobal Arda turandan ayrıldıktan sonra kiminle birlikte oldu?

Sinem Kobal Arda Turan ayrılığının ardından Kobal, kısa bir süre İbrahim Çelikkol ile birlikte olsa da bu ilişki uzun sürmemişti. Kobal ‘ın kalbi boştu yani anlayacağınız. Yakışıklı oyuncumuz Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal ‘ın adının birlikte anılması ise magazin gündemine adeta bomba gibi düşmüştü o dönem.

You might be interested:  Soru: Düğün Takıları Kimin?

Sinem Kobal kızı kaç aylık?

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun altı aylık kızları Lalin, ilk kez Tarabya’da görüntülendi. Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre; çift, havanın sıcak olması nedeniyle arkadaşlarının teknesiyle Boğaz keyfi yaptı.

Kenan İmirzalıoğlu kiminle?

Mutlu bir evliliklerinden ziyade örnek bir çift olmalarıyla birlikte de sosyal medyanın dilinden düşmeyen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, 2016 yılında dünya evine girmiş ve Ekim ayında kızları Lalin’i kucaklarına almışlardı.

Sinem Kobalın eşi kimdir?

Sihirli Annem ve Selena dizileri ile tanınan ve sevilen oyuncu Gizem Güven 26 yaşında futbolcu Caner Turp ile evlendi. Uzun süre birlikte olan ve nikah masasına oturan çiftin hayatı merak edildi.

Sinem Kobal sevgilisi kim?

Ünlü oyuncu Sinem Kobal eski sevgilisi Arda Turan’dan ayrıldıktan sonra oyuncu İbrahim Çelikkol ile aşk yaşamaya başladı. Sinem Kobal İbrahim Çelikkol ile yaşadığı ilişkiyi nikah masasına taşımaya hazırlanıyor.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu kaç yılında evlendi?

Sinem Kobal, 2016 yılında oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile hayatını birleştirdi. Çiftin 21 Ekim 2020 yılında bir kız çocukları oldu.

Kenan İmirzalıoğlu ne zaman evlendi?

Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi Sinem Kobal, 21 Ekim’de kızları Lalin’i normal doğumla dünyaya getirmişti. Kobal, dün Instagram’da paylaştığı pozlarıyla şaşırttı. Doğumun üstünden sadece 18 gün geçmesine rağmen incecikti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector