Gelin Evi Bugün Kim Birinci Oldu?

Gelin Evi Son Bölüm Kim Birinci Oldu?

Gelin Evi ‘nde haftanın birincisi Sümeyye mi, Sultan mı, Kübra mı, Elif mi, Tuğçe mi olacağı belli oluyor. 12 Nisan Gelin Evi haftanın birincisi 26 puanla Kübra Hanım oldu. Kübra Hanım, 5 tam altın ve 5 bilezik ödülünün sahibi oldu.

Yeni gelin evi hangi kanalda?

Gelin Evi yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00’te Show TV’de – Show TV.

Gelin evi sunucusu kim?

Gelin Evi YouTube Kanalına Abone Ol → http://showtv.tv/8xNMsu Gelin Evi ‘nin 733. Bölümünde, 3 yıllık evli, 32 yaşında, sunucu Özlem Gelin ‘in evine konuk olundu. Özlem Hanım’ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da çıktığı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmadı!

Gelin evi kaç bölüm sürdü?

Joker yapım tarafından hazırlanan ve 31 Mayıs’ta yayınlanan 754. Bölümüyle Show Tv ekranlarına veda eden Gelin Evi programının önümüzdeki yayın döneminde hangi kanalda yayınlanacağı ile ilgili bir bilgi henüz bulunmuyor.

Gelin evi ne zaman başlayacak?

Gelin Evi 7 Aralık Pazartesi Show TV’de başlıyor!

Gelin evi nedir?

Yeni evli bir çiftin evinin “ gelin evi ” olarak adlandırılması da, evi kadına ait bir alan olarak imlemektedir. Böylece, program başlığı kadını domestik alan olan evle ve erkek-egemen kültürle ilişkilendirir.

Gelin evi yok mu?

Gelin Evi sezon finali yaptı! Dört sezon boyunca 754 bölüme imza atarak, siz sevgili seyircilerimizin takdirini kazanan Joker Yapım imzalı Gelin Evi programı; emeği geçen herkese teşekkür eder. Yeni sezon için başvurularınızı bekliyor olacağız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector