Gelin Evi Ne Zaman?

Gelin evi programı ne zaman başlıyor?

Gelin Evi yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00’te Show TV’de – Show TV. İçimizden Biri’nin ilk bölüm ön izlemesi yayında! Yalancı’nın ilk bölüm ön izlemesi yayında!

Gelin evi başlıyor mu?

Gelin Evi Yayından Kaldırıldı! Seyircinin beğenerek izlediği yapım özellikle kadın seyirciler arasında oldukça popülerdi ve yüksek reytingiyle de dikkatleri çekiyordu.

Gelin evi sunucusu kim?

Gelin Evi YouTube Kanalına Abone Ol → http://showtv.tv/8xNMsu Gelin Evi ‘nin 733. Bölümünde, 3 yıllık evli, 32 yaşında, sunucu Özlem Gelin ‘in evine konuk olundu. Özlem Hanım’ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da çıktığı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmadı!

Gelin evi yok mu?

Gelin Evi sezon finali yaptı! Dört sezon boyunca 754 bölüme imza atarak, siz sevgili seyircilerimizin takdirini kazanan Joker Yapım imzalı Gelin Evi programı; emeği geçen herkese teşekkür eder. Yeni sezon için başvurularınızı bekliyor olacağız.

Gelin Evi bu hafta kim birinci oldu?

“ Gelin Evi ”nin final gününün ev sahibi Merve Kaylak oldu.

Gelin evi nedir?

Yeni evli bir çiftin evinin “ gelin evi ” olarak adlandırılması da, evi kadına ait bir alan olarak imlemektedir. Böylece, program başlığı kadını domestik alan olan evle ve erkek-egemen kültürle ilişkilendirir.

Gelin evi ne zaman başlıyor 2020?

Gelin Evi Yeni Sezon 29 Ağustos Pazartesi Başlıyor!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector