Hızlı Cevap: Küçük Gelin Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Küçük Gelin ne zaman hangi kanalda?

Samanyolu Tv ve Küre Tv’de yayınlanan Küçük Gelin dizisi 1. Bölüm izle. Küçük gelinlerin dramı, Samanyolu TV’de ekrana geliyor. Modern zamanların Habil-Kabil hikayesinin çarpıcı üslupla ekrana aktarıldığı “ Küçük Gelin ”, entrikanın-çatışmanın ve sırların ortasında kalmış küçük Zehra’nın dramını anlatıyor.

Küçük Gelin finalde ne oluyor?

Küçük Gelin 82. bölümünde Zehra’ya bir baba ve abi şevkatiyle yaşayan Azad, Ali tarafından öldürüldü. Zehra ve Melek Öğretmen Azad’ın ölümüyle perişan olurken, Behiye ve Devran adeta zafer kutlaması yaptı. Küçük Gelin 82. bölümünde en az Zehra Öğretmen kadar perişan olan bir diğer isim de Melek’ti.

Küçük Gelin nerede?

Samanyolu TV’de yayınlanacak ‘ Küçük Gelin ‘ dizisinin çekimleri Malatya’nın Arapgir ilçesinde yapılacak.

Küçük gelinin gerçek adı ne?

2013 yılında yayınlanan Küçük Gelin dizisi ile tanınan Çağla Şimşek, inanılmaz değişimi ile sosyal medyayı sallıyor. Ekran karşısında büyüyen çocuk oyunculardan biri olan Şimşek 3 yaşından beridir.

Küçük Gelin kaç yaşında?

2002 doğumlu olan Çağla Şimşek, 2021 yılı itibarıyla 19 yaşındadır ve bekardır. Çağla Şimşek 1.60 cm boyunda, 50 kilo ve başak burcudur. Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @caglasimsek1 kullanıcı adıyla yer almaktadır.

Küçük Gelin Zehra nerede çekildi?

Küçük Gelin, Şanlıurfa’da ağabeyinin canını kurtarmak için berdel yapılan 13 yaşındaki Zehra ‘nın dramını konu ediniyor. Dizi, İstanbul Sancaktepe’de 2 bin metrekarelik bir alana kurulan Kirman Konağı, Kapalıçarşı ve Melek öğretmen ev platosunda çekiliyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Sarı Gelin Nereye Ait?

Küçük Gelin hangi dizide?

Kadrosunu genişleten Kardeşlerim dizisine bir döneme damgasını vuran Küçük Gelin ‘de rol alan Çağla Şimşek dahil oldu. Çağla Şimşek, Yiğit Koçak’ın hayat verdiği Ömer’in partneri Ayşe olarak Kardeşlerim dizisi kadrosuna katıldı.

Küçük Gelin Nazmiye dizisi nerede çekiliyor?

Küçük Gelin Nazmiye filmiyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de filmin nerede çekildiği oldu. Küçük Gelin Nazmiye filminin çekimleri Manisa’da gerçekleştirildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector