Hızlı Cevap: Yeni Gelin Baran In Sevgilisi Kim?

Yeni gelin de oynayan baranın gerçek ismi ne?

‘ Yeni Gelin ‘ dizisinde Baran karakterine hayat veren oyuncu Halil İbrahim Kurum’dur. Halil İbrahim Kurum, 15 Kasım 1990 tarihinde doğdu. Aslen Adanalıdır. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümü mezunudur.

Yeni gelin Şirin sevgilisi kim?

Yeni Gelin dizisinde Muhteber rolünde ünlenen oyuncu Sema Keçik rol arkadaşı 1990 doğumlu Halil İbrahim Kurum ile yaşadığı aşk olay oldu.

Yeni gelin oyuncuları kimle evli?

‘ Yeni Gelin ‘ dizisiyle ünlenen Jessica May, Türk sevgilisi Hüseyin Kara’dan Boğaz’da Portekizce evlilik teklifi aldı. Çift, yaz başında ailelerinin katılacağı düğünle Brezilya’da evlenecek.

Halil İbrahim Kurum kimdir nerelidir?

Halil İbrahim Kurum 15.11.1990 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan genç oyuncu Çukurova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmaktadır.

Yeni Gelin dizisi nazgül kim?

13 Şubat 1985 tarihinde Ankara’da doğan Bahar Süer, 2012 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. 1999 yılından bu yana birçok farklı tiyatro oyununda rol almıştır.

Yeni gelin deki Möhteber kimdir?

Sema Keçik, 1965 yılında Ağrı’da dünyaya geldi. Sema Keçik, 2017’den bu yana Show Tv’de yayınlanan başrolü Jessica May Drociunas ve Tolga Mendi’nin paylaştığı Yeni Gelin dizisinin kadrosunda yer almakta ve Möhteber karakterini canlandırmaktadır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Istanbullu Gelin Müzik Okulu Nerede?

Jessica May kiminle evlidir?

Türkiye’de yaşayan Brezilyalı oyuncu Jessica May, 5 Aralık 1993 tarihinde dünyaya geldi. 5 Aralık 1993 tarihinde Brezilya’nın Paranacity şehrinde öğretmen bir anneden ve çiftçi bir babadan dünyaya gelmiştir. İlk oyunculuk kariyerine Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde Bella karakterini canlandırarak başladı.

Bella kimle evlendi?

İlk oyunculuk kariyerine Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde Bella karakterini canlandırarak başladı. 2019 yılında Dert Bende filmini çeken May, 2020 yılında ATV’de yayınlanacak Maria ve Mustafa dizisinde Maria karakterini canlandırdı. 30 Haziran 2018’de fotoğrafçı Hüseyin Kara ile Brezilya’da evlendi.

Sanatçı Halil ibrahim kimdir?

Boyu: 1.80 m, kilo: 76 kg. Halil İbrahim Ceyhan çok yönlü bir kişiliktir. Müzik ve sinema sektöründe fotomodel, söz yazarı, şarkıcı, besteci ve aktör olarak yer almaktadır. Eylül 2019’da yayımlanan Kendini Bana Bırak isimli bir single çalışması vardır ve 1 milyona yakın izlenme elde etmiştir.

Halil Ibrahim Türküsü kime ait?

İşte, Halil İbrahim türküsünün hazin hikayesi Müfreze dağı sarar, dağda kaçaklar arar, Geçit vermez kayalar, hızlan be Halil İbrahim, Kıvırcık saçlarına, ak düşmüş uçlarına, Dağın yamaçlarına, yaslan be Halil İbrahim Türkünün devamı böyledir Dursun Ali Akınet yazmıştır

Halil ibrahim Kurum kaç doğumlu?

13 Aralık 1983 (37 yıl yaşında)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector