Okuyucular soruyor: Istanbullu Gelin Dilara Kim?

Neslihan Arslan nereli?

13 Temmuz 1986 İstanbul doğumlu olan Neslihan Arslan, eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamladı.

Istanbullu gelin Neslihan Arslan kaç yaşında?

Neslihan Arslan 35 yaşındadır. İşte Masumiyet’in Birce’si Neslihan Arslan hakkında bilgiler Neslihan Arslan kimdir? 13 Temmuz 1986 İstanbul doğumlu olan Neslihan Arslan, eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamladı.

Istanbullu gelin Dilara kaç yaşında?

Dilara Aksüyek, 24 Temmuz 1987 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya geldi.

Neslihan Arslan hangi dizilerde oynadı?

Bonus 2: Körpenaz ( Neslihan Acar) Oyunculupa 1983 yılında başlayan Neslihan Acar, bu diziden sonra Dudaktan Kalbe, Sürgün Hayatlar gibi projelerde yer aldı. Acar şimdilerde O Hayat Benim dizisindeki Süreyya rolüyle tanınıyor.

Aslı Enver in boyu kaç?

Neslihan Arslan’ın Familya dizisinde oynadığı Efkar karakterinin kısa açıklaması ve resmi.

Neslihan atagül’ün boyu kaç santim?

Dilara Aksüyek 24 Temmuz 1987 tarihinde İzmir’in Karşıyaka ilçesinde doğdu. Dilara Aksüyek yaş olarak 33 yaşındadır. Dilara Aksüyek’in burcu ise Aslan’dır. Dilara Aksüyek boy-kilo olarak ise 1.68 metre ve 58 kilodur.

Dilara Aksüyek kimdir nerelidir?

24 Temmuz 1987 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya geldi. 7 yaşındayken ailesiyle birlikte Edirne’ye yerleşti. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümde aldı. İlk kamera önü oyunculuk deneyimini 2012 yılında ‘Evlerden Biri’ dizisinde ‘Filiz’ karakterini oynayarak yaşadı.

Masumiyet Neslihan Arslan rolü ne?

Neslihan Arslan, sevilen dizi Masumiyet ‘te Birce Orhun rolüne hayat veriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector