Okuyucular soruyor: Yeni Gelin Antalyada Hangi Otelde Cekildi?

No 309 Antalya’da hangi otelde çekildi?

Acquaverde Otel. Otelimiz 1997 yılından beri misafirlerimize hizmet vermektedir.

Yeni Gelin dizisi Pamukkalede hangi otelde cekildi?

Ekranların sevilen dizisi Yeni Gelin, yeni sezonuna Denizli’den başlayacak. Dizinin 54’üncü ve 55’inci bölümleri için beyaz cennet Pamukkale ve şifalı suları ile Karahayıt başta olmak üzere Denizli’nin çeşitli mekanlarında ve Colossae Termal Otel ‘de çekimlere başlandı.

Sen Çal Kapımı Antalya çekimleri hangi otelde?

Sen Çal KApımı 2. sezon çekildiği otel neresi merak ediliyor. Sen Çal Kapımı yeni sezonda Antalya ‘da çekildi. Sen Çal Kapımı dizisi Antalya ‘da Azumare Lounge Antalya Side çekimleri yapılıyor.

Sen cal Kapımı nerede cekiliyor?

İzleyici tarafından büyük beğeniyle takip edilen dizinin başrolleri Kerem Bürsin ve Hande Erçel Antalya’da çekimler sırasında birbirinden güzel pozlar verdiler. Bige Önal, Anıl İlter, Çağrı Çıtanak, Başak Gümülcenioğlu’nun da eşlik ettiği Antalya serüveninde oyuncular keyifli dakikalar geçirdiler.

Adını Feriha Koydum hangi otelde çekiliyor?

1 – A’jia Hotel Show TV’de yayınlanan, başrollerini Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy, Vahide Gördüm ve Metin Çekmez’in paylaştığı Adını Feriha Koydum adlı dizide Feriha bu otelin restoranında çalışmıştı.

Yeni gelin nerede çekiliyor Denizli?

Show Tv’nin sevilen yapımı Yeni Gelin dizisi seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Dizi aşiret yapısını ve yaşantısını gerçekçi bir çerçevede yansıtabilmek için Adana’nın Karaisalı ilçesinde Kırıklı Köyü ve civarında çekiliyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Gelin Hamaminda Ne Giyilir?

Yeni Gelin dizisi ne zaman çekildi?

– ‘ Beyaz Gelincik ‘ çekilirken de iki yıl yaşamıştım. Dila Hanım başka bir şehirde çekilseydi kabul etmezdim, Adana’da çekildiği için kabul ettim. Seviyorum işte burayı!

Gelin dizisi nerede çekildi Zara?

Yönetmenliğini Ümit Efekan’ın yaptığı, senaryosunu Nuran Devres’in yazdığı ” Gelin ”de Zara ‘ya, Fikret Kuşkan, Atilla Saral ve Yeşim Büber eşlik edecek. Dizinin çekimlerine Edremit’te geçtiğimiz günlerde başlandı.

Sen Çal Kapımı hangi Barut otelde çekildi?

Bige Önal, Anıl İlter, Çağrı Çıtanak, Başak Gümülcenioğlu’nun da eşlik ettiği Antalya macerasında oyuncular çok keyifli dakikalar geçirdi. Sen Çal Kapımı dizisinin Antalya’da bulunan ”Azumare Lounge Side” otel de çekildiği öğrenildi.

Aşk mantık intikam nerede çekiliyor?

Fox TV’nin yeni dizisi Aşk Mantık İntikam, İstanbul ilimizde çekilmektedir. Dizideki bazı sahnelerin Fatih-Balat bölgelerinde yapılacağı duyuruldu. Buna ek olarak dizinin bazı sahneleri Beykoz’da çekilecek. Kısacası dizinin çekimleri genellikle İstanbul Balat ve Beykoz’da yapılacaktır.

Sen Çal Kapımı 19 Bölüm Hangi gün?

Çarşamba akşamları yayınlanan ‘ Sen Çal Kapımı ‘ artık cumartesi akşamları ekrana gelecek. Sen Çal Kapımı dizisinin yerine ise FOX’un bir başka dizisi Zümrüdüanka yayınlanacak. Sen Çal Kapımı ‘nın 19. yeni bölümü 21 Kasım Cumartesi günü Fox TV ekranlarında olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector