Sık sorulan: Bella Yeni Gelin Kim?

Yeni Gelin Bella kiminle evli?

‘ Yeni Gelin ‘ dizisiyle ünlenen Jessica May, Türk sevgilisi Hüseyin Kara’dan Boğaz’da Portekizce evlilik teklifi aldı. Çift, yaz başında ailelerinin katılacağı düğünle Brezilya’da evlenecek. Show TV’de yayınlanan ‘ Yeni Gelin ‘ dizisinin Bella ‘sı Jessica May, aşkı da Türkiye’de buldu.

Yeni Gelin de oynayan nazgül nereli?

13 Şubat 1985 tarihinde Ankara’da doğan Bahar Süer, 2012 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

Jessica May kimdir kiminle evli?

İlk oyunculuk kariyerine Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde Bella karakterini canlandırarak başladı. 2019 yılında Dert Bende filmini çeken May, 2020 yılında ATV’de yayınlanacak Maria ve Mustafa dizisinde Maria karakterini canlandırdı. 30 Haziran 2018’de fotoğrafçı Hüseyin Kara ile Brezilya’da evlendi.

Yeni Gelin deki Bella’nın gerçek ismi ne?

Yeni Gelin / Bella Öztürk/Jessica May Hayatının aşkının terkesine atlayıp Çukurova’ya kadar gözü kapalı gelmiştir. Konaktaki şer ittifakı gözünü açacak diye beklenirken onun gözleri, aşktan daha bir kör olmuştur. Ona göre herkes özünde iyi insandır. Şer ittifakının başı Möhteber bile

Seksenler dizisi Emel kimdir?

Bahar Süer (d.13 Şubat 1989, Ankara) Türk oyuncu. 2012 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Yeni Gelin Gokhan Kim?

Yeni Gelin Elmas Kimdir?

İpek Bağrıaçık’ın Yeni Gelin dizisinde oynadığı Elmas karakterinin kısa açıklaması ve resmi. İpek Bağrıaçık ayrıldımı, Elmas öldü mü? Kağan’ın ikinci eşi, şehirli bir kadın. Konağın ” yeni gelin “i olur.

Hülya Süer kaç yaşında kimdir?

Türk Halk Müziğinin başarılı isimlerinden ‘Kara Kız’ lakaplı Hülya Süer 1952 Tunceli (Dersim) doğumludur. Çocukluğu İzmir ve Aydın’da geçmiştir. Maksim Gazinosunda sahne alan sanatçı bir çok albüme imza atmıştır.Ayrıca,Maksim tarihinde odasına duş konulan ilk ‘solist altı’ sanatçıdır.

Jessica May yeni gelin kim?

Türkiye’de yaşayan Brezilyalı oyuncu Jessica May, 5 Aralık 1993 tarihinde dünyaya geldi. 5 Aralık 1993 tarihinde Brezilya’nın Paranacity şehrinde öğretmen bir anneden ve çiftçi bir babadan dünyaya gelmiştir. Annesi Maria Aparecida May ve babası Rogerio Drociunas’tır. Rogerio adında bir erkek kardeşi vardır.

Jessica May eski eşi kimdir?

30 Haziran 2018’de fotoğrafçı Hüseyin Kara ile Brezilya’da evlendi.

Yeni gelin deki bella kaç yaşında?

Peki, Yeni Gelin ‘in Bella ‘sı Jessica May kimdir? Jessica May, 5 Aralık 1993 yılında Paranacity’de doğdu. Kitap okumak ve ata binmeyi seven Jessica, 1.75 boyunda, yeşil gözlü ve yay burcudur.

Jessica May ailesi nereli?

May, 5 Aralık 1993 tarihinde Brezilya’nın Paranacity şehrinde öğretmen bir anneden ve çiftçi bir babadan dünyaya geldi. Annesi Maria Aparecida May ve babası Rogerio Drociunas’tır.

Jessica May Türkçe biliyor mu?

Eşim de kalmamda etkili oldu ama İstanbul beni çok etkilemişti. Buraya geldikten sonra dille ilgili sorunlar yaşadım, İngilizce biliyordum ama burada yaşadığım için Türkçe öğrenmek istedim. Zamanla duyarak, konuşmaya çalışarak öğrendim. Etrafımdaki insanlar çok sabırlıydı.

Jessica May nerede doğdu?

Paranacity, Paraná, Brezilya

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector