Soru: Ezo Gelin Dizisi Ne Zaman Başladı?

Ezo Gelin filmi nerede çekildi?

1973’lü yıllarda, “Adak”, “Kaçak”, “Kibar Feyzo”, ” Ezo Gelin “, “Sultan Gelin ” filmleri, son olarak “Kasaba” ve “Asi” dizilerinin çekildiği Harran Mahallesi’nde halk, eski günlerde olduğu gibi oyuncuları ve ekipleri ağırlamak istiyor.

Ezo Gelin Ali kim?

Filmin başrollerinde ise Onur Ünsal, Evrim Akın ve Serdar Yeğin yer aldı. 2006’da ise Ezo Gelin isimli dizide Ali karakterini canlandırdı. Dizi, Ömer isimli bir adamla evlenen Ezo, Ömer’in bir kaza sonucu ölmesiyle kardeşi Ali ile evlenmek zorunda kalmasını anlatıyor.

Asi dizisi hangi konakta çekildi?

Kibar Feyzo ve Asi dizisi çekimlerinin yapıldığı Reyhanlı Harran (Kavalcık) köyündeki Ağa Konağı.

Kozcuoğlu Çiftliği nerede?

Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde çekilmiştir dizi. Dizide sıkça görülen mekanlardan Kozcuoğlu Çiftliği, 1940’ların Fransız Mimarisiyle yapılmış, bir ağa konağıdır.

Onur Ünsal kaç yaşında?

36 yaşında (16 Ağustos 1985)

Asi dizi nerede çekildi?

Tüm Türkiye’de ilgiyle izlenen Asi dizisinin yeni bölümleri için İskenderun Şehit Pamir Caddesi üzerindeki bir mağaza çekim mekanı olarak kullanıldı. Dizi ‘de yakınlaşan ve sürekli yan yana gelmeye çalışan Ali (Görkem Aslan) ile Melek (Elif Sönmez) bir ay içerisinde ikinci kez İskenderun’a çekimler için geldiler.

Kozcuoğlu çiftliği kimin?

Kozcuoğlu ailesi nesillerdir Hatay’daki topraklarında yaşamaktadır. Çiftliğin sahibi İhsan Kozcuoğlu (Çetin Tekindor) ve kızı, Asiye, hayatlarını çiftliklerini ayakta tutmaya adamışlardır. Hayatları Demir Doğan’ın başarılı bir iş adamı olarak şehre gelmesiyle değişir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Ezo Gelin Nerede Çekildi?

Asi dizisi sonunda ne oluyor?

Dizinin final bölümünde ki sürpriz düğünün yanı sıra Asi ve Demir aşkında yeni gelişmeler olacak. Yakalandığı hastalıkla boğuşan Demir, bu durumu Asi ‘den saklamıştı. Ancak, Asi babasından Demir’in kan kanseri olduğunu öğrenince, anlam veremediği davranışlarının nedenini sonunda çözdü. Tüm aile bir arada..

Asi de Cemal Agayı kim öldürdü?

Cinayet silahı Demir’in evinde bulunmuştur. Bu durumda Demir tutuklu yargılanacaktır. Hem Asi hem Demir bu olayın bir komplo olduğundan emindir. Savcı ise Demir’in kasten değilse de kazayla Cemal Ağa’yı öldürmüş olabileceğini düşünmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector