Soru: Küçük Gelin Ali Kim?

Küçük Gelin Nujin ana kimdir?

Küçük Gelin dizisi oyuncusu Sema Aybars dizide hangi rolde oynuyor? Sema Aybars’ın Küçük Gelin dizisinde oynadığı Nujin karakterinin kısa açıklaması ve resmi.

Küçük Gelin Melek kim?

Rating rekortmeni dizinin yeni yayın döneminde Melek Öğretmen rolünü Bengü Öztürk oynayacak. Başarılı oyuncu Yalancı Bahar, Mükemmel Çift, Canım Ailem ve Sessiz Fırtına gibi dizilerde sergilediği başarılı performansıyla ve rol aldığı reklam filmleriyle tanınıyor.

Küçük Gelin dizisi oyuncuları kimler?

Başrollerde; Fikret Kuşkan, Rozet Hubeş, Şenay Gürler, Sera Tokdemir, Arif Erkin, Serkan Şenalp ve Meltem Miraloğlu yer aldı. Ardından Küçük Gelin isimli dizide Zehra karakterini canlandırdı. Dizinin başrollerinde Çağla Şimşek ile birlikte Orhan Şimşek, Gözde Mukavelat ve Ufuk Şen bulundu.

Küçük Gelin adı ne?

Küçük Gelin – Melissa Yıldırımer – Leyla Kimdir?

Küçük Gelin’deki kız hangi dizide oynuyor?

Özellikle Küçük Gelin dizisinde Başrol Zehra karakteri ile büyük çıkış yakalamıştır. Bu dizi Türkiye’de uzun süre en fazla izlenen diziler arasında listelerin en başında yer almıştır. Günümüzde ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisinde rol alan Çağla Şimşek dizide Reyhan karakterini canlandırmaktadır.

Küçük Gelin Zehra gerçek adı nedir?

2013 yılında yayınlanan Küçük Gelin dizisi ile tanınan Çağla Şimşek, inanılmaz değişimi ile sosyal medyayı sallıyor. Ekran karşısında büyüyen çocuk oyunculardan biri olan Şimşek 3 yaşından beridir. Ekranlarda yer alıyor.

You might be interested:  FAQ: Gelin Saati Nasıl Olmalı?

Küçük Gelin Hayat kiminle evlendi?

Genç oyuncu Meltem Miraloğlu, 2016 yılında oyuncu ve yönetmen Tayfur Aydın ile evlenmiş ve 2017 yılında sessiz sedasız boşanmıştı. 32 yaşındaki oyuncu evliliğiyle şunları söyledi: “Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var.

Küçük Gelin dizisi neden bitti?

Şahan, “2014 yılında başlayıp yaklaşık yedi yıl süren davamız lehimize sonuçlanarak bitti. Alınan kararın sanata verilen değer ve fikir işçiliğinin görünürlüğü açısından önemli olduğunu düşünüyorum.

Küçük Gelin Zehra nerede çekildi?

Küçük Gelin, Şanlıurfa’da ağabeyinin canını kurtarmak için berdel yapılan 13 yaşındaki Zehra ‘nın dramını konu ediniyor. Dizi, İstanbul Sancaktepe’de 2 bin metrekarelik bir alana kurulan Kirman Konağı, Kapalıçarşı ve Melek öğretmen ev platosunda çekiliyor.

Cihan Şimşek ve Çağla Şimşek kardeş mi?

Çağla Şimşek ve Cihan Şimşek kuzen değildir. 2010 yılında ayrıca Cuma’ya kalsa isimli dizinin başrolü olan Çağla karakterine hayat verdi. Bu dizi de Türkiye’de sıkça adından söz ettiren Küçük Gelin dizisi oldu. Burada Zehra karakterine hayat veren oyuncu Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri oldu.

Küçük Gelin Zehra dizide kaç yaşında?

2002 doğumlu olan Çağla Şimşek, 2021 yılı itibarıyla 19 yaşındadır ve bekardır. Çağla Şimşek 1.60 cm boyunda, 50 kilo ve başak burcudur.

Küçük Gelin nerede?

Samanyolu TV’de yayınlanacak ‘ Küçük Gelin ‘ dizisinin çekimleri Malatya’nın Arapgir ilçesinde yapılacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector