Soru: Show Tv Gelin Evi Kim Kazandi?

Gelin evi altınları kim kazandı?

Gelin Evi 724. Bölümünde; 2 yıllık evli, 22 yaşınenci Afife Gelin ‘in evine konuk olundu. Büşra Hanım, gelinlerden 21 puan alarak altınların sahibi oldu.

Gelin evi sunucusu kim?

Gelin Evi YouTube Kanalına Abone Ol → http://showtv.tv/8xNMsu Gelin Evi ‘nin 733. Bölümünde, 3 yıllık evli, 32 yaşında, sunucu Özlem Gelin ‘in evine konuk olundu. Özlem Hanım’ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da çıktığı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmadı!

Gelin evi kaç bölüm sürdü?

Joker yapım tarafından hazırlanan ve 31 Mayıs’ta yayınlanan 754. Bölümüyle Show Tv ekranlarına veda eden Gelin Evi programının önümüzdeki yayın döneminde hangi kanalda yayınlanacağı ile ilgili bir bilgi henüz bulunmuyor.

Gelin Evi saat kaçta başlayacak?

Gelin Evi yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 14.00’te Show TV’de – Show TV. MGD’den Ciner Medya Grubuna ödül yağmuru! Üç Kuruş yakında her Pazartesi Show TV’de!

Gelin Evi’nde kim 1 oldu?

GELİN EVİ HAFTANIN BİRİNCİSİ PUAN DURUMU Kübra Hanım, 5 tam altın ve 5 bilezik ödülünün sahibi oldu.

Gelin evi yok mu?

Gelin Evi sezon finali yaptı! Dört sezon boyunca 754 bölüme imza atarak, siz sevgili seyircilerimizin takdirini kazanan Joker Yapım imzalı Gelin Evi programı; emeği geçen herkese teşekkür eder. Yeni sezon için başvurularınızı bekliyor olacağız.

Gelin evi nedir?

Yeni evli bir çiftin evinin “ gelin evi ” olarak adlandırılması da, evi kadına ait bir alan olarak imlemektedir. Böylece, program başlığı kadını domestik alan olan evle ve erkek-egemen kültürle ilişkilendirir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector